ROZDELENIE PONUKY PODĽA SPÔSOBU TURISTIKY

SKITOUR - SNEŽNICE

Turistika zasneženou krajinou pre všetkých, ktorí majú radi zimu, sneh a turistiku dokopy. Prekrásne zasnežené hory a údolia na dlani vychutnáte práve tu.

CYKLOTÚRY A MOTOTÚRY

Príroda z bicykla či motocykla je iná, otvorenejšia a stihnete objaviť oveľa viac ako pešo. Malebné zákutia, oblé i ostré zákruty vybrané na dvoch kolesách stoja vždy za to.

TURISTIKA PRE DETI

Detské pohľady do dolín i na vrcholky hôr obohatia Vaše výšľapy vždy. Deti milujú prírodu a na spoločnej ceste vieme spoločne objaviť veľa nového a nepoznaného.

VIA FERRATA

Nezabudnuteľné pohľady na vrcholky hôr i do malebných údolí z vysoko položených ferrát ľahších i náročnejších. Ferraty sú veľmi obľúbené u detí aj dospelých, vyžadujú špeciálnu výbavu a určitú fyzickú zdatnosť.

TREKY

Výstupy, ktoré ponúkajú krásne zákutia na vyššie i nižšie položených miestach. Treky pre náročných a zdatných turistov, no aj pre tých, čo si až toľko netrúfajú. Miesta, ktoré sa určite oplatí navštíviť.

EXPEDÍCIE

Expedície na špeciálne miesta, blízke môjmu srdcu, ponúkajú množstvo nevšedných zážitkov a pohľadov na najvyzývavejšie vrcholy hôr. Expedície sú určené pre veľmi zdatných turistov a lezcov, sú fyzicky i psychicky najnáročnejšie.